Przychodnia czynna 7 dni w tygodniu. Praca w systemie zmianowym. Posiadamy własne zaplecze diagnostyczne ( RTG, USG, własne laboratorium). Szukamy osób chętnych do pracy oraz samorozwoju, a także dobrze odnajdujących się w pracy w większym zespole. 
Do zespołu poszukujemy : 

- lekarza weterynarii w pełnym wymiarze godzin,

- lekarza weterynarii na dyżury weekendowe i świąteczne  

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 W swoim podaniu prosimy o uwzględnienie formuły   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EKOVET s.c. Anita Jastrzębska Piotr Sieczko dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."