Przychodnia dla Małych Zwierząt "DORAN" we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko lekarza weterynarii.

Oferujemy pracę w kameralnej, ale prężnie działającej Przychodni nastawionej na niesienie pomocy naszym pacjentom w życzliwej atmosferze popartej wieloletnim doświadczeniem.

Poszukujemy osoby pełnej empatii, wyłącznie z co najmniej kilkuletnią praktyką w leczeniu małych zwierząt, mile widziane umiejętności w zakresie podstawowych badań laboratoryjnych. 

Proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przychodnię Weterynaryjną "DORAN -Przychodnia dla Małych Zwierząt" s.c. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))" proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.