Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że niniejsza informacja ma charakter wyłącznie historyczny, ponieważ ze względu na niskie zainteresowanie lekarzy weterynarii programem - Rada DIL-Wet. nie przedłużyła umowy na korzystanie z kart sportowych po 31 sierpnia 2019 r.!

 

Już od października Członkowie Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej będą mieli możliwość zamawiania kart sportowych FitProfit i FitSport!

W ramach jednej karty można korzystać z obiektów w całej Polsce, a w nich z takich aktywności jak: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki, i inne

Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Szczegółowe informacje (oferta, ceny) przedstawiamy na Państwa osobistych kontach w extranecie.

Po weryfikacji członkostwa w DILWET, Państwa adres e-mail zostanie przekazany do operatora kart, firmy VanityStyle Sp. z o.o. Na podany adres VanityStyle prześle login i hasło - niezbędne
do zalogowania się na spersonalizowanym koncie służącym do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu się otrzymacie Państwo również pełną informację o ofercie, cenach, płatnościach i zasadach korzystania z programu.

Informacje o programie:

  • Zgłoszenia w każdym miesiącu do 14 dnia
  • Otrzymane zgłoszenia (adresy e-mail) przekazywane są do realizatora programu.

Realizator przesyła na indywidualne adresy e-mail osób zgłoszonych wiadomość z linkiem aktywacyjnym, umożliwiającym dostęp do dedykowanej platformy internetowej gdzie po zalogowaniu zapoznają się Państwo z warunkami cenowymi i dokonają zakupu wybranej karty sportowo-rekreacyjnej poprzez system PayU.

  • Termin dokonywania płatności: do 20 dnia każdego miesiąca (na miesiąc następny).

Karty nowo przystępujących do programu osób realizator przekazuje do biura Izby w imiennych kopertach do końca miesiąca poprzedzającego start programu. Informacja o możliwości odbioru karty przesyłana jest na indywidualny adres e-mail.

  • W kolejnych miesiącach Posiadacze kart samodzielnie opłacają abonament w terminie do 20 dnia miesiąca (na miesiąc następny) poprzez konto na platformie (system PayU).
  • W każdym miesiącu użytkownik może zrezygnować z programu, nie dokonując płatności w wyznaczonym terminie.

Listę obiektów oraz Informacje dotyczące poszczególnych typów Kart znajdują się na stronie internetowej odpowiednio dla:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem DIL-Wet. pod adresem mailowym: wszelka informacja – drogą elektroniczną! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fit Sport 8 wejsc

Fit Profit _no limit