Przychodnia weterynaryjna Basset w Głogowie przyjmie do pracy na stanowisko lekarza weterynarii. Miło widziane doświadczenie w pracy. Przychodnia jest bardzo dobrze wyposażona – 2 sale operacyjne (2 aparaty do narkozy wziewnej, w tym respirator, kardiomonitory, pulsoymer), 5 gabinetów przyjęć, laboratorium (Rayto, Idexx, Horiba) RTG cyfrowe, RTG stomatologiczne, USG z Doppler, tonopen, lampa szczelinowa, szpital ( pompy infuzyjne, podgrzewacze, inkubator itp.), EKG, gastroskop itd.

Praca w zespole 7mio osobowym, nastawionym na stały rozwój. Przyjmujemy około 100 wizyt dziennie. Praca na pełny etat, w systemie zmianowym, plus 1,5 weekendu. Poszukujemy osób otwartych, nastawionych na rozwój i leczenie zgodnie z najnowszymi trendami.

Oferty i CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W CV proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Oferuję pracę dla lekarza weterynarii w Przychodnii weterynaryjnej we Wrocławiu.

Szukam osoby chętnej do pracy na samodzilnym stanowisku i potrafiącej pracować w kilkuosobowym zespole.

Przychodnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, świadczy kompleksowe usługi w zakresie diagnostycznym i leczniczym.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, chętnie podnoszącej kwalifikacje, ambitnej a przy tym z dobrym podejsciem do zwierząt i klientów.

Przychodnia Ołltaszyńska

tel. 602130980

 

Przychodnia Weterynaryjna T. Tarkowski poszukuje lekarza weterynarii do pracy. Kontakt 607 660 484.

Praca dla LEKARZA WETERYNARII w przychodni dla małych zwierząt we Wrocławiu :

Przychodnia czynna 7 dni w tygodniu. Praca w systemie zmianowym. Posiadamy własne zaplecze diagnostyczne ( RTG, USG, własne laboratorium).
Szukamy osób chętnych do pracy oraz samorozwoju, a także dobrze odnajdujących się w pracy w większym zespole. 

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.