Poniżej prezentujemy ofertę pracy w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Ostrzeszowie.

Ogloszenie PIW Ostrzeszow

Nowoczesna lecznica weterynaryjna w pełni wyposażona (sala zabiegowa, laboratorium, cyfrowy RTG, USG z kolor doppler, IDEX, laser terapeutyczny) zatrudni lekarza weterynarii do pracy na terenie Wielkiej Brytanii. Oferujemy  atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, pakiet szkoleń i konferencji, a także dodatkowe świadczenia pracownicze.

Dołącz do dynamicznego zespolu !

Możliwość asysty w zabiegach ortopedycznych i zaawansowanej chirurgii.

Piękna lokalizacja około 40 min. w góry, nad morze, rezerwatu przyrody. 

15-20 min. do stolicy Walii - Cardiff.

Znajomość jezyka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym.

Jeśli jesteś zainteresowny napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ambulatorium Katedry Rozrodu, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu poszukuje lekarza weterynarii z min. rocznym doświadczeniem w pracy z małymi zwierzętami na zastępstwo podczas urlopu macierzyńskiego. Czas trwania umowy 12- 18 miesięcy. Mile widziane doświadczenie w zakresie rozrodu zwierząt. Zapewniamy pracę w zgranym zespole i dobrze wyposażonym ambulatorium.

Proszę przesyłać CV na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę o umieszczenie poniższej klauzuli w CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poniżej prezentujemy ofertę pracy dla lekarza weterynarii.

Oferta pracy_PIW Kłodzko