Przychodnia weterynaryjna we Wrocławiu zatrudni lekarza weterynarii z doświadczeniem chirurgicznym. Poszukujemy miłej, otwartej i kreatywnej osoby do pracy z małymi zwierzętami w kilkuosobowym zespole. Przychodnia ma dobrą lokalizację, w centrum dużego osiedla. Ma dwa gabinety przyjęć, salę operacyjną i pracownię RTG. Jest wyposażona m.in. w rentgen cyfrowy i USG z Dopplerem.

Oferta:

- umowa o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym.

- praca w systemie dwuzmianowym - przychodnia jest czynna pon.-pt. w godz. 10 -20, sob. 10 - 16.

Wymagania:

- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z małymi zwierzętami·

- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej·

- sprawność manualna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z danymi do kontaktu na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie - 788672458

W mailu prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."