Gabinet Weterynaryjny w Legnicy zajmujący się leczeniem małych zwierząt zatrudni lekarza weterynarii.

Wymagania:

- praca od poniedziałku do piątku 9.00-18.00, jedna sobota w miesiącu pracująca

- doświadczenie z zakresu ultrasonografii

- umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów chirurgicznych

- znajomość programu klinika XP

- kreatywność , zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

- interna

-chirurgia miękka

-diagnostyka laboratoryjna

-diagnostyka obrazowa

-dokumentacja medyczna.

Oferujemy:

- pracę w gabinecie wyposażonym w sprzęt do stomatologii, RTG, USG , sprzęt laboratoryjny

- możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

- pracę w zespole w przyjaznej atmosferze

- możliwość wyboru formy zatrudnienia umowa o pracę, B2B kwota 7.000- 8.000 zł netto w zależności od umiejętności.